Türkçe  |  English
> Biz Sizi Arayalım > Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım !

MÜYAP İle Yerli Üretim ve AR-GE Güçleniyor

MÜYAP üniversitelerimizin ilgili bölümlerinde ki bilim insanlarımızın ve öğrencilerimizin laboratuvar, AR-GE çalışmalarına finansman desteği vererek, bilimin ve teknolojinin çifçilerimize ve üreticilerimize hizmet etmesini sağlar. Bu çalışmaların sonuçlarını yarli sanayicilerimiz ve ilgili kurumlarımız ile iş birliği yaparak, kendi uygulamalarında kullanmak için yerli tohum, yerli hayvan ırkları, yerli gübreleme, ilaçlama, sulama sistemleri, alternatif enerji sistemleri ve diğer tarım aletlerinin üretilmesini organize eder. Bu sayede ülkemizin nitelikli kalifiye insan gücünü arttırmaya destek olmuş ve dışa bağlılığımızın azaltılması noktasında yerliliğin arttırılmasına büyük katkılar sunmuş olmaktadır. 

"İnanıyorsanız üstünsünüz." düsturunu benimsemiş bir milletin hizmet karı olarak, zafere emin ve kararlı adımlarla ilerlemekteyiz. Bizler yaşayacak ve gidecek başka bir vatanımız olmadığı bilincinde olan, lafa değil, işe yoğunlaşan kimselerin bir araya gelerek oluşturduğu bir kurumuz. Bilmekteyiz ki bu vatan evlatlarının üretecek olduğu iyiliğe bütün bir dünya muhtaçtır. 

Dünya huzura ANADOLU'nun tekrar şahlanmasıyla kavuşacaktır. Sizde dünyanın daha yaşanabilir bir yer olması için, iyilerin güçlü olması gerekir diyenlerdenseniz, bugün ve yarın için benimde söyleyecek bir sözüm var diyorsanız sizide aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Muyap 798

MÜYAP İle Yerli Üretim ve AR-GE Güçleniyor