Türkçe  |  English
> Biz Sizi Arayalım > Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım !

ŞEHİRLİ ÇİFTÇİ PROJESİ

Biz MİLLİ ÜRETİM YATIRIMCILARI PLATFORMU olarak;

Birlikten doğan güce inandık. Yıllardır ihmal edilmiş ihtiyacımız olan ve tam bağımsızlığımıza bizleri ulaştıracak olan üretime güçlerimizi birleştirerek, halkımızın isteyen her ferdi ile zengin fakir güçlü zayıf ayırt etmeden, beraberce yatırımlarımızı yapmaya karar verdik. Başta Anadolu’nun göçle terk edilmiş bereketli topraklarını el birliğiyle yeniden imar edip ekonomimize kazandırıyoruz ve yatırımlarımızı üretmeyen betona yapmak yerine üretime ve istihdama yapıyoruz.

Başlatmış olduğumuz ŞEHİRLİ ÇİFTÇİ PROJESİ ile büyük şehirlerde yaşayan insanlarımızın Anadolu'da gerçek tapu sahibi olarak, tarım arazilerini sahiplenmelerini ve bu tarım arazilerinin mülk işletmeciliği modeliyle bir bütün olarak işletilmesini organize ediyoruz. Katılımcılarımız kendi bütçelerine uygun miktarda dekar fiyatı neredeyse bedavaya düşmüş olan m² fiyatları 3-5 Türk Lirası olan düz verimli ve toplu üretime elverişli olan ovalarımızdan sadece kendilerine ait olacak şekilde müstakil tapulu tarım arazilerini gerçek tapu satışıyla öncelikle satın alıyorlar. Sonrasında satın aldıkları araziler katılımcılarımızdan kurumumuz aracılığı ile kiralanarak, diğer katılımcılarımızında aynı bölgelerden satın alıp, kurumumuza kiraya verdikleri arazilerle bir bütün oluşması sağlanarak, toplu üretim organizasyonları hayata geçiriliyor. 

ŞEHİRLİ ÇİFTÇİ PROJESİ ile artık dileyen herkes astarı yüzünden pahalı hale gelmiş olan ve tüketim ekonomisinin ana taşıyıcısı olan betona yatırım yapmaktan vazgeçip, göçle terk edilmiş çok ucuzlatılmış, sömürgeci tekellerin eline düşmekte olan bereketli Anadolu topraklarına tapu ile sahip olarak, üretmeyen betona yapılan yatırıma kıyasla, çok yüksek aylık kira geliri elde edebilecekleri, top yekün bir kalkınma ve üretim seferberliğine katılabilecek.

ŞEHİRLİ ÇİFTÇİ PROJESİ ile dilerseniz toprak yatırımı yaparak tarım arazisi sahibi olabilir, yada size sunulan diğer yatırım seçenekleri ile Anadolu'da sizin adınıza inşa edilecek ve tapusu bir tek size ait olacak olan bir çiftlik sahibi olabilirsiniz. Sadece toprak yada çiftliklede sınırlı değil dilerseniz kendinize ait olacak ruhsatı sizin olacak olan bir traktör sahibi yada üretim için gerekli olan diğer mülklere sahip olabilirsiniz. Şehirde yaşarken tarım ve toprak geliri elde etmek; otomobil sahibi olmanın yanısıra traktör ve iş makinesi sahibi olabilmek yazlık yerine çiftlik sahibi olmak artık çok kolay ve kazançlı. Proje kapsamında hiç bir katılımcıdan parası para olarak alınmaz. Siz paranızla kendinize tapulu mülkler satın alırsınız ve bu mülkleri bir bütünü oluşturmak maksatlı işletilmek üzere kuruma kiraya verirsiniz. Sizde betona yatırım yapmak yerine toprağa yatırım yapmayı tercih ederek yüksek aylık kira geliri elde etmek ve Anadoluyu tekellerin sömürgesine terk etmek istemezseniz aramıza katılabilirsiniz.

Bir diğer önemli husus benim okadar çok param yok yatırım yapıp aylık kira geliri elde edebileyim diye düşünmeyin. 1.250 TL''den başlayan yatırım imkanları olduğunu ve hatta 5-10 bin tl ye dahi binlerce m² toprak tapusu sahibi olabileceğinizi ve hemen aylık kira kazancı elde edebileceğinizi hatırlatırız. Siz üretmeye ve kalkınmaya niyet edin yeter. Bizi daha yakından tanımak ve neyi nasıl yaptığımız hakkında fikir sahibi olmak isterseniz HAKKIMIZDA kısmını ve YATIRIM SEÇENEKLERİMİZİ  ve hayalleriniz olan ev araba sahibi olmak için nasıl bir birikim planı sizler için hazırladığımızı, hatta emeklilik konusunda dünyanın en gerçekçi en genç emeklilik sistemiyle sizi tanıştırmak için hazır olduğumuzu web sitemizi detaylı olarak inceleyerek öğrenebilirsiniz. 

Şimdi haklı zenginliğe ve kalkınmaya davetlisiniz.

Muyap 1001

Şehirli çiftçi projesi