Türkçe  |  English
> Biz Sizi Arayalım > Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım !

Tekelleşmeye ve Köleliğe Dur Diyoruz

Kısa adı "MÜYAP" olan bu kurum devletinden almak yerine devletine vermeyi, el açan değil el uzatan olmayı kendine ilke edinmiştir. Aynı zamanda bu kurum kimsenin boyunduruğu altında olmadan, halkının ve haklının hizmetinde olmayı bir vazife bilmektedir.  

Haklı olandan taraf olup halkın hizmetinde olabilmek içinse her türlü sömürgeci sistem ve zihniyetten tam bağımsız olunması gerektiğinin bilincindedir. Bu sebepledir ki projelerini hayata geçirebilmek için gerekli olan sermayeyi, bir çok olumsuz yaptırımlar içeren kredilendirme kuruluşlarından yada hibe adı altında verilen yabancı kaynaklı desteklerden değil, geliştirmiş olduğu organizasyon sistemleriyle, projeleri hayata geçirmek için ihtiyaç duyulan ne varsa hepsini halkımıza arz ederek, hakımızın projelerin ve sistemin hissedarı değil, gerçek bağımsız sahipleri olabilmelerini sağlıyor.

MÜYAP milletinden başkasına  minneti olmayacak şekilde %100 milli olanların sahip oldukları mülklerle ve imkanlarla projelerini hayata geçirmeyi başarmıştır. Elde ettiği  ekonomik kazançları, katılımcıları arasında adil bir paylaşımla pay ederek, tarım ve hayvancılık başta olmak üzere üretim yatırımlarından  zenginlik elde etmiş bir millet olabilmemizi sağlamaktadır. Farklı yaptırımlarla göçe mağruz kalmış ülke topraklarımızın, fakirleştirilmiş köylümüzün elinden bedavaya yakın fiyatlarla alınıp, global sömürgeci sermayenin tekeline geçmesini engellemeyi, kendisine amaç edinmiş bir kurum olarak, "bu topraklar bizimdir ve bizleri zengin etmelidir" diyoruz. Köylü zorunlu yaptığı göçle beton kentlerin kölesi değil, şehit kanıyla sulanmış sahibi olduğu Anadolu topraklarını işleyerek, milletinin efendisi olmalıdır. 

Muyap 1014

Tekelleşmeye ve Köleliğe Dur Diyoruz