Türkçe  |  English
> Biz Sizi Arayalım > Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım !

ŞEHİT ÇOCUKLARI VE KİMSESİZ ÇOCUKLARA YARDIM PROJESİ

Milli üretim yatırımcıları platformu bayrağımızın özgürce dalgalanmasını sağlamak, Anadolu toprağının bütünlüğünü korumak, sınırlarımız içinde yaşayan insanlarımızın ve yaşadığımız coğrafyada ki tüm mazlumların haklarını savunmak için görev yaparken, HAK uğruna can vermiş olan tüm şehitlerimizin geride bıraktıkları yavrularını kendi öz benliğinin bir parçası olarak görmektedir. Başta şehit çocukları olmak üzere, coğrafyamızda bulunan tüm kimsesiz masum çocukların aslı itibariyle bu topraklar üzerinde yaşayan herkesin sahip çıkması gereken emanetler olduğu bilincinde olarak, ŞEHİT ÇOCUKLARI VE KİMSESİZ ÇOCUKLARA YARDIM PROJESİNİ büyük bir özveri ve titizlikle hayata geçirmiştir.

MÜYAP bu projenin hayata geçirilmesi için gerekli olan finansmanı yine hiç bir kurum yada bireyden beklenti içinde olmadan, şehitlerimizin emanetleri olan yavrularımızın içinde bulundukları zorlukları ve mağduriyetleri kimseye reklamını yapmadan ve kimseden dilenmeden, yapmış olduğu organizasyonlardan elde etmiş olduğu gelirlerden, ayırmış olduğu pay ile karşılamaktadır.

"Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş, yiğitler! Şehitliğiniz mübarek, mekanınız cennet olsun. Son neferimizde can verip, toprağa düşmedikçe emanetleriniz mahsun olmayacak. Vatan bütün Bayrak özgür kalacak. "

Bir araya gelip gücümüzü üretimle değerlendirdiğimizde, üreterek elde edeceklerimizin hem kendimize hem çevremize hemde ihtiyaç sahibi olanlara yetebildiğini görmüş oluruz. El açan değil el uzatan olmak için sizde üretime yatırım yapmayı tercih edin. Daha yaşanır bir dünya ancak iyilerin daha güçlü olmasıyla mümkün olduğunu unutmayın. 

Muyap 967

ŞEHİT ÇOCUKLARI VE KİMSESİZ ÇOCUKLAR YARDIM PROJESİ