Türkçe  |  English
> Biz Sizi Arayalım > Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım !

Genç Emeklilik

Genç emeklilik sistemine katılarak sadece 6.3 yıl prim ödemesi yaparak emekli olabilirsiniz. Prim ödemelerinizi kendiniz belirlersiniz. Ödeyecek olduğunuz primler toplamında sahip olacağınız mülklerin toplamı sizin emeklilik maaşınızı belirler. Örneğin aylık 1000 tl sabit pirim ödemesini 6.3 yıl boyunca yaptığınızda prim günleriniz tamam olduğu gün sahip olacağınız mülklerin size sağlayacağı aylık maaş 2000 tl olacaktır.

 Genç emekliliği hak ettiğiniz günden itibaren siz sistemden çıkmak istemediğiniz sürece bir ömür maaş almaya devam edersiniz.

 Emekli olmak için yaş beklemek zorunda değilsiniz 6.3 yıl prim ödemesini tamamlar tamamlamaz emekli olup maaş almaya başlarsınız.

 Sistemden çıkmak istediğiniz zamanda size prim ödemelerinizle sahip olduğunuz mülklerin bedelleri toplu olarak ödemesi yapılır ve toplu paranızı alarak sistemden ayrılabilirsiniz.

 Emekliliği hak ettikten sonra vefat etmeniz durumunda primlerinize karşılık sahip olduğunuz mülklerin bedelleri mirasçılarınıza ödemesi yapılır toplu ödeme sonrası emekliliğiniz sonlandırılır.

 Emekliliği hak etmeden vefat etmeniz durumunda toplam ödemiş olduğunuz primlerinizin karşılığı olan mülklerinizin değeri yine mirasçılarınıza ödemesi yapılır.

 MÜYAP GENÇ EMEKLİLİK sisteminde katılımcılar ödeyecekleri primler karşılığında kendilerine maaş geliri sağlayacak mülklerin gerçek resmi sahipleri olmaları sağlanır. Bu mülklerin aylık kazançları katılımcının maaşı olmuş olur. Böylece katılımcılar hiç bir risk almadan kendilerine sürekli gelir getirecek mülklerin sahibi olmaları sağlanacağı için tam bir güvence ile güvence altında olurlar.

Muyap Genç Emeklilik, Müyap Genç Emeklilik, Müyap İle Genç Emeklilik, Milli Üretim Genç Emeklilik, Milli ÜretimGenç Emeklilik, Milli Üretimİle Genç Emeklilik,