Türkçe  |  English
> Biz Sizi Arayalım > Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım !

Hakkımızda

Biz MİLLİ ÜRETİM YATIRIMCILARI PLATFORMU olarak;

Birlikten doğan güce inandık. Yıllardır ihmal edilmiş ihtiyacımız olan ve tam bağımsızlığımıza bizleri ulaştıracak olan üretime güçlerimizi birleştirerek, halkımızın isteyen her ferdi ile zengin fakir güçlü zayıf ayırt etmeden, beraberce yatırımlarımızı yapmaya karar verdik. Başta Anadolu’nun göçle terk edilmiş bereketli topraklarını el birliğiyle yeniden imar edip ekonomimize kazandırıyoruz ve yatırımlarımızı üretmeyen betona yapmak yerine üretime ve istihdama yapıyoruz.

Alın terine  saygı duyup, emeği kutsal bilerek, geliştirdiğimiz mülk işletmeciliği sistemi ile katılımcılarımızı üreten mülklerin gerçek sahipleri olacakları şekilde en ideal ve şeffaf şartlarla büyük profesyonel üretim organizasyonlarında bir araya getiriyoruz. Öncelikle katılımcılarımızın paralarını kesinlikle para olarak almıyor katılımcılarımızın üretim için gerekli olan mülklere TAPU, RUHSAT VE NOTER SATIŞI ile bireysel olarak sahip olmalarını sağlıyoruz. Sonra katılımcılarımıza ait olan mülkleri onlardan kiralayarak, tüm sorumluluğunu alıp, bir araya getirerek, bir bütünün oluşmasını sağlıyor; birlikten doğan güçle üretiyoruz. Hiç bir ferdi her hangi bir riske sokmadan üreten mülklerin gerçek sahibi olup, mülklerinden kira geliri elde etmelerini sağlarken; Kendi insanımızın öz sermayesinden başka hiç bir dış yada iç güce muhtaç olmadan, kesinlikle kredi, hibe gibi destekleri kullanmadan hiç borçsuz, milletinden başkasına minneti olmayacak şekilde tam bağımsız üretimleri hayata geçirdik ve yenilerini siz değerli katılımcı ve katılımcı adaylarımızın katkılarıyla hayata geçirmeye devam ediyoruz. Kendi insanımızı önce eğitip sonra donatarak, bu projelerde istihdam edip mülklerin işletmeciliğini kurum sorumluluğunda toplu olarak yapıyoruz. Böylece vatanımızın hiç bir köşesinde gidilemeyen, ekilip, biçilemeyen, üretilmeyen bir karış toprağını bile bırakmayıncaya kadar kararlılıkla gayret etmeye devam ediyoruz.

Hiç kimse bu vatan toprağında vatan evlatlarının geçtikleri yollara bombalar döşemesin, içtiği suyu kirletmesin, gidilip gelinmeyen yer kalmasın ve devletin baba değil milletine muhtaç bir evlat olduğu bilinsin diye azimle hep beraber vatan toprağına lafla değil ekip, biçerek onu işleyerek sahip çıkıyoruz. 

Birlik oluşturarak toplu üretimlerin yapılabilmesini, toplumun sosyal dengelerini sağlamayı, zengin, fakir arasında oluşan uçurumlara köprüler kurmayı, yeni istihdam sahalarının oluşturulmasını, kırsaldan kente olan göçü tersine çevirmeyi, sosyal hayatta mağdurların ihtiyaçlarını karşılamayı, doğayı korumayı ve dünyayı daha yaşanır bir yer yapmayı kendimize görev edindik. 

Daha yaşanır bir dünya için biz tarafımızı seçtik. Haklı zenginlik isteyen, borç yerine birikimi, tüketim yerine üretimi, ne köleliği nede sömürgeciliği kabul etmeyen yarına güvenle bakıp, bugünü huzurla yaşamak isteyen VATAN İÇİN ÖLMEDEN ÖNCE VATAN İÇİN YAŞAYIP YAŞATMAYI TERCİH EDENLERLEYİZ.

Sizde aramıza katılmak, almak istediğiniz evi, arabayı, kurmak istediğiniz yuvayı, hazırlamak istediğiniz yarınları kapitalist sömürgeci faizli düzenlere borçlanmadan, kat ve kat fazlasını ödemeden, kimseye köle olmadan, kendi emeğinizin gücüyle üreterek hemde yarı yarıya ucuza mal ederek sahip olmak isterseniz yatırım seçeneklerimizi ve üreten birikim sistemimizi inceleyebilir; kayıt formunu doldurarak katılımcı başvurusu yapabilirsiniz. Biz sizi önce toprak sahibi yaparak, üretmenizi sağlıyoruz. Sonrada sahip olduğunuz toprağın kazancıyla dilediğiniz yerden, dilediğiniz evi, arabayı borçsuz kendi kazancınızla almanızı temin ediyoruz. Huzurlu bir gelecek için borçlanıp, betona yatırım yapmaktan vazgeçin yeter.

NOT: Kurum organizasyonlarından sadece kayıtlı üyeler faydalanabilmektedir. Kayıtlar ücretsizdir. Referanslı başvurular sizin kesin ve hızlı kabul olmanızı sağlayacaktır.

Müyap Hakkımızda, Milli Üretim Hakkımızda, Müyap Hakkında, Muyap Hakkında, Müyap Birlikten Doğan Güç, faizsiz, kefilsiz, ev sahibi olun