Türkçe   |   English  
giriş yap kayıt ol
> Biz Sizi Arayalım

HAKKIMIZDA

Biz MİLLİ ÜRETİM YATIRIMCILARI PLATFORMU olarak;

Birlikten doğan güce inandık. Yıllardır ihmal edilmiş ihtiyacımız olan ve tam bağımsızlığımıza bizleri ulaştıracak olan üretime güçlerimizi birleştirerek, halkımızın isteyen her ferdi ile zengin fakir güçlü zayıf ayırt etmeden, beraberce yatırımlarımızı yapmaya karar verdik. Başta Anadolu’nun göçle terk edilmiş bereketli topraklarını el birliğiyle yeniden imar edip ekonomimize kazandırıyoruz ve yatırımlarımızı üretmeyen betona yapmak yerine üretime ve istihdama yapıyoruz.

Alın terine saygı duyup, emeği kutsal bilerek, katılımcılarımızı üreten mülklerin gerçek sahipleri olacakları şekilde en ideal ve şeffaf şartlarla büyük profesyonel üretim organizasyonlarında bir araya getiriyoruz. Öncelikle katılımcılarımızın paralarına karşılık üretim için gerekli olan mülklere TAPU, RUHSAT VE NOTER SATIŞI ile bireysel olarak sahip olmalarını sağlıyoruz. Sonra onlara ait olan mülkleri kurum olarak tüm sorumluluğunu alıp kiralıyoruz. Bütün katılımcılarımızın mülklerini bir araya getirip bir bütünün oluşmasını sağlayarak, birlikten doğan güçle üretiyoruz. Hiç bir ferdi her hangi bir riske sokmadan üreten mülklerin sahibi olup, mülklerinden kira geliri elde etmelerini sağlıyoruz.  Kendi insanımızı bu projelerde istihdam edip mülklerin işletmeciliğini kurum sorumluluğunda toplu olarak yapıyoruz.

 Birlik oluşturarak toplu üretimlerin yapılabilmesini, toplumun sosyal dengelerini sağlamayı, zengin, fakir arasında oluşan uçurumlara köprüler kurmayı, yeni istihdam sahalarının oluşturulmasını, kırsaldan kente olan göçü tersine çevirmeyi, sosyal hayatta mağdurların ihtiyaçlarını karşılamayı, doğayı korumayı ve dünyayı daha yaşanır bir yer yapmayı kendimize görev edindik. Daha yaşanır bir dünya için sizde bize eşlik etmek ister misiniz?